Presentatie meerjarenplan en commissie-informatiemarkt

Presentatie meerjarenplan en commissie-informatiemarkt

Geplaatst op 08-04-2024  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Joelle

Graag nodigen wij jullie uit voor een bijzondere avond komende woensdag 24 april, de presentatie van het meerjarenplan van Roei- & Zeilvereniging De Amstel. Deze avond zal in het teken staan van de toekomst van onze vereniging. Als bestuur hebben wij de afgelopen tijd hard gewerkt aan hoe wij onze vereniging kunnen voorbereiden en laten aansluiten bij de eisen van deze tijd. Niet alleen op het gebied van roeien, maar ook het gebouw en de algehele sfeer binnen de vereniging.

Om deze avond compleet te maken hebben we alle commissies binnen Roei- & Zeilvereniging De Amstel uitgenodigd om zichzelf te presenteren op de zogeheten 'commissie-informatiemarkt'. Commissies zijn namelijk een onmisbare schakel voor de toekomst van onze vereniging. Een aantal zal klaar staan om te laten zien wat de commissie doet binnen de vereniging en uitleg geven. Denk aan de Scheeve die een prachtige biljart-demonstratie zal laten zien! Daarnaast is er uiteraard ook de mogelijkheid om jezelf aan te melden voor een van de commissies. Daarom; een avond om niet te missen!

 

  • Wanneer: woensdag 24 april 2024
  • Hoe laat: 19.30 uur start presentatie Meerjarenplan
  • Waar: sociëteit Roei- & Zeilvereniging De Amstel

 

Wij hopen u de 24e allen te zien!


amstel-logo-met-tekst-en-oprichting

ADRESGEGEVENS

Hobbemakade 122
1071 XW Amsterdam