In gesprek met de voorzitter

In gesprek met de voorzitter

Geplaatst op 24-04-2023  -  Categorie: Algemeen

Met-de-benen-op-tafel

Als bestuur zijn we steeds volop aan de slag met onze vereniging. We hebben veel mooie plannen en uitdagingen voor de komende tijd. Maar we willen ook graag weten hoe het met jou gaat en wat jij vindt van onze vereniging. Daarom nodig ik je graag uit voor een gezellig en openhartig gesprek op een eerste dinsdagavond van de maand, te beginnen op 2 mei a.s., met mij in onze sociëteit om 19:00 uur, met de benen op tafel. Ik ben er in ieder geval, ik eet bij Mehdi, en jij kunt gewoon komen wanneer het jou uitkomt.

Heb je een vraag of wil je iets over de vereniging bespreken, ik bespreek het graag met je.

Tot een dinsdagavond,

 

met vriendelijke groet,

namens het bestuur, 

Cees Vente
voorzitter R&ZV de Amstel
rettizroov.[antispam].@amstelroei.nl


amstel-logo-met-tekst-en-oprichting

ADRESGEGEVENS

Hobbemakade 122
1071 XW Amsterdam