Succesvolle DinHo jeugdwedstrijden + foto's

Succesvolle DinHo jeugdwedstrijden + foto's

Geplaatst op 16-04-2024  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Algemene zaken

Met grote trots delen we het succes van afgelopen zondag, 14 april, tijdens de DiNHo jeugdwedstrijden. Het was een prachtige dag waarop weer talloze vrijwilligers zich met hart en ziel hebben ingezet om dit jeugdevenement tot een groot succes te maken.

Onder een stralende zon hebben de jeugdige roeiers gestreden, met gespannen gezichten en een flinke dosis enthousiasme. De vreugdevolle glimlach van vele fanatieke deelnemers was hartverwarmend en zorgde voor een onvergetelijke sfeer.

De prijsuitreiking was een kroon op het werk en werd op gepaste wijze gevierd, omlijst door een prachtige ballonnenboog die ons jubileumjaar symboliseert. Het was een moment van vreugde en waardering voor de prestaties van onze jeugdige roeiers.

Dit succesvolle evenement was niet mogelijk geweest zonder de tomeloze inzet van al onze vrijwilligers, die zich met toewijding hebben ingezet om alles in goede banen te leiden. Samen met de deelnemers hebben zij wederom bewezen dat teamwork en passie de ingrediënten zijn voor een geslaagd evenement.

Dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan deze prachtige dag. Jullie inzet en betrokkenheid maken het verschil en dragen bij aan de groei en bloei van de roeisport.

Alle foto's gemaakt, door onze Amstelhuisfotograaf René Visser, van de DiNHO Jeugdwedstrijden van afgelopen zondag zijn hier te zien en te downloaden:

https://photos.app.goo.gl/5XPPBpqrDHvPEs7DA

Meer informatie over DiNHo-roeien: https://www.dinhoroeien.nl/wedstrijdkalender/

Hieronder wat Amstelleden uitgelicht.
2024-dinho-jeugdwedstrijden-5
2024-dinho-jeugdwedstrijden-10
2024-dinho-jeugdwedstrijden-15
2024-dinho-jeugdwedstrijden-20
2024-dinho-jeugdwedstrijden-49
2024-dinho-jeugdwedstrijden-133
2024-dinho-jeugdwedstrijden-93
2024-dinho-jeugdwedstrijden-85
2024-dinho-jeugdwedstrijden-62
2024-dinho-jeugdwedstrijden-4
2024-dinho-jeugdwedstrijden-61
2024-dinho-jeugdwedstrijden-6
2024-dinho-jeugdwedstrijden-147


amstel-logo-met-tekst-en-oprichting

ADRESGEGEVENS

Hobbemakade 122
1071 XW Amsterdam